Piękno Okruchów

 1. Managing Director
  Profesor Jayanthi opowiadała o swoich problemach życiowych, jak Bóg użył je, by złamać jej dumę i pychę, przygotowując ją w ten sposób do wyznaczonej służby.
 2. Managing Director
  Pani Benjamin była bardzo wzruszona naszym prezentem.
 3. Managing Director
  Tak, jak w sztuce Kintsugi, Boża miłość jak złoto, które scala nasze serca, nadaje nam większą wartość i nowy cel życia. Naczynia naprawiane tą techniką są dużo cenniejsze, niż w orginalnym stanie.
 4. Managing Director
  Profesor Jayanthi w obrazowy sposób przedstawiła nam, jak Boża miłość może uzdrowić nasze złamane serca.
 5. Managing Director
  Magda przedstawia paniąprofesor Benjamin, która przekazała nam wszystkim pozdrowienia z Moody Bible Institute. Ania Hamil wspaniale tłumaczyła na język polski.
 6. Managing Director
  Rzeczywistość naszych problemów życiowych i szansa na obrócenie tych doświadczeń we wzrost duchowy, wzbudziła nie tylko zainteresowanie, ale i nadzieję u wielu z nas.
 7. Managing Director
  Wielkie podziękowania dla pani profesor Benjamin za srce, jakie włożyła w przygotowanie tego warsztatu i za jej miłość do nas, polskich kobiet. Madziu dziękujemy ci za zorganizowanie tego spotkania.
 8. Managing Director
  Jednym z zadań dla kobiet było otwarcie się do innych o swoich problemach, załamaniach życiowych i dyskusja, jak możemy powierzyć to Bogu.
 9. Managing Director
  Często zakładamy "maski" próbując ukryć nasze złamanie i rozbicie, zakrywając w ten sposób światło Chrystusa, które powinno wychodzić z naszego serca. Profesor Jayanthi pokazała to obrazowo na przykładzie świecy umieszczonej w witrażowym kloszu. Oblepiony taśmą maskującą klosz nie jest w stanie przekazać dalej umieszczonego w nim światła. Dopiero pozbycie się tej "maski" wyzwala promień światła, ukazując piękno kawałków szkła zlepionych witrażem.
 10. Managing Director
  Wśród kobiet rozlosowano miseczkę Kintsugi. Pragniemy podziękować Valerie Walchek za piękną ceramikę, która w tak piękny sposób odzwierciedlała temat naszego spotkania.
 11. Managing Director
  Na spotkanie przyszło 26 kobiet z różnych kościołów w Chicago.

Piękno Okruchów