O Nas
Nasza Wizja
Naz Zespół

O Nas​​

Jesteśmy z różnych kościołów, ale łączy nas jeden cel: wzrastanie w podobieństwo Chrystusa i pasja służenia Jemu. Osobista relacja z Jezusem Chrystusem daje nam nową tożsamość i nową wartość jako kobiecie.  On jest źródłem naszej wolności i radości. Dzięki niemu możemy się rozwijać w każdych warunkach, nawet najtrudniejszych.​​​​​​

Chcemy, aby dzielne, mądre i pracowite polskie kobiety odkryły ten największy skarb, tę najcenniejszą perłę, którą jest Jezus Chrystus. Pamiętając słowa Pana Jezusa: " Po tym poznają, że jesteście moimi, jak miłość wzajemną mieć będziecie" - Ew. Jana 13:35, poprzez naszą działalność chcemy budować jedność i miłość wśród polskich chrześcijanskich społecznośći na emigracji.

Nasza Wizja​

Jako Polska Konferencja Kobiet chcemy, by nasza działalność wybiegała poza jednoroczne spotkanie. W ciągu roku pragniemy organizować szkolenia i warsztaty dla kobiet i spotkania ewangelizacyjne.

Działamy pod parasolem organizacji chrześcijańskiej MissionPoland. Zespół koordynatorów tworzą wolontariuszki z różnych kościołów ewangelicznych. Bardzo ważną dla nas jest różnorodność kościołów w zaangażowaniu organizacyjnym.


Nasza strona internetowa i Strona Facebook Polska Konferencja Kobiet, są źródłem informacji nie tylko o samej konferencji, ale też o innych chrześcijańskich wydarzeniach polonijnych. Mają one na celu zbudowanie wspólnej platformy dla wszystkich kościołów i organizacji ewangelicznych w USA i Kanadzie.Nasz Zespół

 1. Anna Losiak
  Phillips@mail.com
  Przewodnicząca
 2. Iwona Banasik
  Phillips@mail.com
  Koordynatorka Medialna
 3. Magdalena Strączek
  Phillips@mail.com
  Skarbnik
 4. Viola Nowacki
  Phillips@mail.com
  Koordynatorka
 5. Anna Hamil
  Phillips@mail.com
  Koordynatorka
 6. Boguslawa Ślusarczyk
  Phillips@mail.com
  Dyrektorka Sponsoratu